KONST / Litografier / Litografi 10515097
nr 1051 5097
Hilding Linnqvist
(1891-1984), Sverige
Litografi, Hilding Linnqvist (1891-1984), Stockholms Stadshus, signerad -57, motivet: 40x29
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 19:13:21
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
500 kr
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Hilding Linnqvist
Läs mer om Hilding Linnqvist